Imont spol. s r.o.

tradice - již 27 let na trhu

ČSN EN ISO 9001 : 2009 ČSN EN ISO 14001 : 2005 ČSN OHSAS 18001 : 2008

Kontakty

IMONT spol. s r.o.

Obchodní jméno: IMONT spol. s r.o.
Sídlo: Perlová 14, 301 14, Plzeň
IČO / DIČ: 00516163 / CZ00516163
Právní forma: společnost s ručením omezeným
Základní jmění: 1 000 000 Kč
Certifikát: ČSN EN ISO 9001 : 2001,
ČSN ISO EN 14001:2005
Tel / fax: 377 226 943, 377 328 220, 377 324 086
GSM brána: 777 156 073
Email: imont@imont.cz
GPS Parkoviště 49°44'52.458"N, 13°22'58.408"E

Obchodní oddělení

Tel / fax / mobil: 377 226 943, 377 328 220, 608 126 729
Email: wenig@imont.cz
Kontaktní osoba: Jan Wenig

Technické oddělení

Tel / fax / mobil: 377 226 943, 377 328 220, 608 126 740
Email: mottl@imont.cz
Kontaktní osoba: Jiří Mottl

Finance

Tel / fax: 377 226 943, 377 328 220, 603 894 655
Email: sedlackova@imont.cz
Kontaktní osoba: Ivana Sedláčková

Pobočka Praha


Adresa: Nám. 14. října 1307 /2 , 150 00, Praha 5

Tel / mobil: 777 156 073, 608 126 729
Email: praha@imont.cz

Středisko MTZ (zásobování autodoprava)


Adresa: Náves 34, 301 00, Plzeň - Lhota

Tel / mobil:

377 972 543, 725 341 573, 777 137 051

Email: rada@imont.cz
Kontaktní osoba: Daniel Rada
GPS 49°41'20.465"N, 13°19'18.874"E

Středisko Zámečnictví


Adresa: Bezvěrov 150, 330 41, Bezvěrov

Tel / mobil:

373 317 245, 608 137 721

Email: kanat@imont.cz
Kontaktní osoba: Pavel Kanat
GPS 49°59'43.724"N, 13°3'25.837"E

Středisko Truhlárna


Adresa: Bezvěrov 49, 330 41, Bezvěrov

Tel / mobil:

608 126 728

Email: topinka@imont.cz
Kontaktní osoba: Jiří Topinka
GPS 49°59'49.721"N, 13°3'42.117"E

© Všechna práva vyhrazena Imont spol. s r.o. - elektromontáže